Strokovni delavci

1. vzgojno-izobraževalno obdobje 

 Razred  Razrednik  Pogovorne ure   E-naslov
1. a

Valerija Horvat

Brigita Gomboc
Nataša Rajšp

petek
8.00 – 8.45

 

valerija.horvat@ossvj.si

brigita.gomboc@ossvj.si
natasa.rajsp@ossvj.si

1. b Suzana Kuzmič petek
8.00 – 8.45
suzana.kuzmic1@ossvj.si
2. a Klavdija Gomboc sreda
8.00 – 8.45
klavdija.gomboc@ossvj.si
2. b Andreja Vertič petek
8.00 – 8.45
andreja.vertic@ossvj.si
3. a Rozvita Jančič torek
8.00 – 8.45
rozvita.jancic@ossvj.si
1. c, 2. c

Suzana Ficko Matko

Kaja Kous

četrtek
8.50 – 9.35

 

suzana.ficko-matko@ossvj.si

kaja.kous@ossvj.si

3. c Sandra Forjanič Čantala četrtek
8.00 – 8.45
sandra.forjanic-cantala@ossvj.si

 2. vzgojno-izobraževalno obdobje 

 Razred  Razrednik  Predmet   Pogovorne ure   E-naslovi 
4. a Tea Bertalanič   četrtek
9.35 – 10.25
tea.bertalanic@ossvj.si
4. b Tina Frešer   torek
9.35 – 10.25
tina.freser@ossvj.si
5. a Andreja Burina   sreda
9.35 – 10.25
andreja.burina@ossvj.si
5. b Jasna Šarkanj   sreda
10.45 – 11.30
jasna.sarkanj@ossvj.si
6. a Liljana
Hjadinjak Zelko
SLJ, DKE ponedeljek
10.45 – 11.30
liljana.hajdinjak-zelko@ossvj.si
6. b Anita Nemec MAT ponedeljek
9.40 – 10.25
anita.nemec@ossvj.si

 3. vzgojno-izobraževalno obdobje

Razred Razrednik Predmet  Pogovorne ure   E-naslov 
7. a Bojana Škaper Mertelj FIZ, TIT,  računalničarka četrtek
10.45 – 11.30
bojana.skaper-mertelj@ossvj.si
7. b Mateja Klement GUM, ANI, MPZ, OPZ torek
10.45 – 11.30
mateja.klement@ossvj.si
8. a Klaudija Skerbinšek TJN  petek
10.45 – 11.30
klaudija.skerbinsek@ossvj.si
9. a Maja Potočnik Barbelj ZGO, GEO sreda
10.45 – 11.30
maja.potocnik-barbelj@ossvj.si
9. b Tatjana Grah Marič SLJ, DKE petek
9.40 – 10.25
tatjana.grah-maric@ossvj.si

 Oddelki podaljšanega bivanja 

Oddelek Razrednik  Pogovorne ure   E-naslov 
OPB I Kaja Kous četrtek
11.35 – 12.30
kaja.kous@ossvj.si
OPB II Vida Šafer ponedeljek
11.35 – 12. 20
vida.safer@ossvj.si
OPB III Brigita Gomboc ponedeljek
10.45 – 11.30
brigita.gomboc@ossvj.si
OPB IV Branka Klarič četrtek
10.45 – 11.30
branka.klaric@ossvj.si
OPB IV
(Pertoča)
Brigita Gomboc četrtek
10.45 – 11.30
natasa.rajsp@ossvj.si

 

Ostali strokovni delavci 

Učitelj Predmet  Pogovorne ure   E-naslovi 
Ane Mari Čerpnjak  
sreda
10.45 – 11.30
anemari.cerpnjak@ossvj.si
Matej Gider LUM, LS 2, LS 3 sreda
11.35 – 12.20
matej.gider@ossvj.si
Igor Šuša ŠPO, NŠP, ŠSP, IŠP petek
8.50 – 9.35
igor.susa@ossvj.si
 Klementina Kosednar Ceiger defektologinja ponedeljek
11.35 – 12.20
klementina.kosednar-ceiger@ossvj.si
 Aleksander Mencigar ŠPO   aleksander.mencigar@ossvj.si
Andreja Ošlaj OPB III,
knjižničarka
  andreja.oslaj@ossvj.si
Ines Horvat NAR, BIO, KEM, POK sreda
8.50 – 9.35
ines.horvat@ossvj.si
Katarina Marič TJN, AI1, AI3, AI2, N2A, OPB III ponedeljek
11.35 – 12.20
katarina.maric@ossvj.si
Drago Šafer GOS, BIO, SPH   drago.safer@ossvj.si
Janja Ljubec MAT, NRA sreda
8.50 – 9.35
janja.ljubec@ossvj.si
Anita Fartek Psihologinja   anita.fartek@ossvj.si
Andreja Sraka Pedagoginja   andreja.sraka@ossvj.si
Katarina Škraban TJN, N1N četrtek
11.35 – 12.20
katarina.skraban@ossvj.si

(Skupno 4.915 obiskov, današnjih obiskov 1)