Strokovni delavci

1. vzgojno-izobraževalno obdobje 

 Razred  Razrednik  Pogovorne ure   E-naslov
1. a

Klavdija Gomboc

Brigita Gomboc

klavdija.gomboc@ossvj.si

brigita.gomboc@ossvj.si

1. b Andreja Vertič andreja.vertic@ossvj.si
2. a Katja Bencak katja.bencak@ossvj.si
 3. a Suzana Kuzmič suzana.kuzmic1@ossvj.si
3. b Tea Bertalanič tea.bertalanic@ossvj.si
1. c, 2. c

Suzana Ficko Matko

Marjeta Madjar

suzana.ficko-matko@ossvj.si

marjeta.madjar@ossvj.si

3. c Sandra Forjanič Čantala sandra.forjanic-cantala@ossvj.si

 2. vzgojno-izobraževalno obdobje 

 Razred  Razrednik  Predmet   Pogovorne ure   E-naslovi 
4. a Andreja Burina andreja.burina@ossvj.si
4. b Jasna Šarkanj jasna.sarkanj@ossvj.si
5. a Tina Frešer tina.freser@ossvj.si
5. b Branka Klarič branka.klaric@ossvj.si
6. a Bojana Škaper Mertelj FIZ, TIT,  računalničarka bojana.skaper-mertelj@ossvj.si
6. b Mateja Klement GUM, ANI, MPZ, OPZ mateja.klement@ossvj.si

 3. vzgojno-izobraževalno obdobje

Razred Razrednik Predmet  Pogovorne ure   E-naslov 
7. a Klaudija Skerbinšek TJN klaudija.skerbinsek@ossvj.si
7. b  Andreja Šumak MAT, NRA, OPB III andreja.sumak@ossvj.si
8. a Maja Potočnik Barbelj  ZGO, GEO maja.potocnik-barbelj@ossvj.si
8. b Tatjana Grah Marič SLJ, DKE tatjana.grah-maric@ossvj.si
9. a Anita Nemec MAT anita.nemec@ossvj.si

 

Oddelki podaljšanega bivanja 

Oddelek Razrednik  Pogovorne ure   E-naslov 
OPB I  Nataša Rajšp natasa.rajsp@ossvj.si
OPB II Vida Šafer vida.safer@ossvj.si
OPB III Andreja Šumak andreja.sumak@ossvj.si
OPB IV
(Pertoča)
Marjeta Madjar  

marjeta.madjar@ossvj.si

 

Ostali strokovni delavci 

Učitelj Predmet  Pogovorne ure   E-naslovi 
Ane Mari Čerpnjak  OPB I, III
anemari.cerpnjak@ossvj.si
Matej Gider LUM, LS 2, LS 3 matej.gider@ossvj.si
Igor Šuša ŠPO, NŠP, ŠSP, IŠP igor.susa@ossvj.si
 Klementina Kosednar Ceiger defektologinja klementina.kosednar-ceiger@ossvj.si
 Aleksander Mencigar ŠPO aleksander.mencigar@ossvj.si
Andreja Ošlaj OPB III,
knjižničarka
  andreja.oslaj@ossvj.si
Ines Horvat NAR, BIO, KEM, POK ines.horvat@ossvj.si
Katarina Sluga TJN, AI1, AI3, AI2, N2A, OPB III katarina.sluga@ossvj.si
Drago Šafer GOS, BIO, SPH drago.safer@ossvj.si
Aleksander Saša Trajber TJN, N1N aleksander-sasa.trajber@ossvj.si
Anita Fartek Psihologinja anita.fartek@ossvj.si
Andreja Sraka Pedagoginja andreja.sraka@ossvj.si
Liljana
Hjadinjak Zelko
SLJ, DKE liljana.hajdinjak-zelko@ossvj.si

(Skupno 2.863 obiskov, današnjih obiskov 5)