SIO 2020

Naša šola sodeluje v programu nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju. (več …)

Juhuhu, počitnice so tu!

In smo ga dočakali: zadnji šolski dan. Dobra volja in veselje sta vladala med učenci in učenkami, ki so se razveselili, da je nastopil čas počitnic. Medtem ko sta zadnja dva meseca bila zaznamovana z učenjem, smo se zadnjega dne vsi skupaj zbrali v telovadnici šole ob zaključni prireditvi, s katero smo hkrati obeležili tudi prihajajoč dan državnosti. (več …)

Na predzadnji dan na naši šoli športni dan

Vroč je bil predzadnji šolski dan v šolskem letu 2017/18, ki je za učence druge in tretje triade prinesel še zadnji športni dan v tem šolskem letu. Takoj zjutraj smo se podali na pohod po bližnji okolici, na katerem smo tudi tokrat lahko ugotovili, da so naši kraji čudovit košček zemlje. (več …)

Musical Soy Luna popestril zadnje dni pouka

V telovadnici naše šole je učencem zadnje dni pouka polepšal musical SOY LUNA, ki so ga izvedli učenci glasbenega ateljeja BACH.  V musiclu je sodelovala tudi naša učenka Nika Nemec. Nastopajoči so se po vsesplošnem mnenju odrezali odlično. Tudi naši učenci so dokazali, da obožujejo Soy Luno, saj se je marsikje na tribuni slišalo petje. Nekaj utrinkov pa si lahko ogledate v galeriji. (več …)

Stran 1 od 2112345...1020...Zadnja »