Dolžni smo še objavo rezultatov medrazrednega kviza v znanju Najmočnejši člen, ki se je odvijal v mesecu oktobru 2020. V četrtek, 8. 10. 2020, smo se učenci 4. in 5. razredov v okviru tedna otroka udeležili kviza znanja. Vsak razred je izbral dva učenca, ki sta predstavljala celoten razred. Kviz je vodila učiteljica Ane Mari Čerpnjak. Vsak razred je nadobudno navijal za svoja sošolca. Vsi smo seveda hoteli doseči zmago. Nekatera vprašanja so bila težka, nekatera pa zelo lahka.

Na koncu sta se pomerila še dva najboljša oddelka, in sicer 4. a in 5. a. Učiteljica je postavila odločilno vprašanje in zmagal je 5. a. Učenci 5. a smo bili zelo veseli, saj smo si zmage želeli že od 4. razreda. Za nagrado smo dobili veliko lešnikovo čokolado, ki smo jo na koncu skupaj pojedli v razredu.

Ta kviz nam bo za zmeraj ostal v spominu, saj smo se zabavali in se naučili veliko novega. To znanje bomo uporabljali in še naprej delili.

Alja Škaper in Zoja Kreft, 5. a