Pogum ni odsotnost strahu, temveč zmaga nad njim.
Pogumen človek ni tisti, ki strah ne čuti, ampak tisti, ki strah premaga.
(Nelson Mandela)

Poletje je mimo in približuje se 1. šolski dan.

Z učenci od 2. do 9. razreda se vidimo  1. 9. 2020 ob 8.00 uri v šolskem amfiteatru.

Nestrpno vas že pričakujemo vaši razredniki in ostali učitelji. S sabo prinesite svoje šolske potrebščine in obilo dobre volje.

Trenutne razmere zahtevajo od nas veliko strpnosti, discipline in poguma. Obnašali se bomo zaščitniško do sebe in drugih. Lahko rečemo, da imamo srečo, saj smo vse to preizkusili že ob koncu prejšnjega šolskega leta (razkuževanje, zaščitne maske, primerna razdalja,…) in OBVLADAMO!

Učenci podružnične šole Pertoča in prvošolčki s Pertoče se zberete, letos izjemoma,  pred vašo šolo na Pertoči ob 8.00 uri, kjer je že vse pripravljeno za vas.

Prvošolčke, ki prihajajo na matično šolo, učiteljice že nestrpno pričakujemo v amfiteatru naše šole ob 9.00 uri.