V ponedeljek, 7. 10. 2019, je v sklopu tedna otroka 5. šolska ura potekala nekoliko drugače. Učiteljica Ane Mari Čerpnjak je namreč pripravila medoddelčni kviz za učence 4. in 5. razredov.
Kviza smo se udeležili učenci 4. a, 4. b, 5. a in 5. b razreda. Voditeljica je bila učiteljica Ane Mari Čerpnjak. Iz vsakega razreda sta tekmovala po 2 učenca. Iz našega razreda sta bila to Iva in Patrik. Kviz je potekal tako, da so tekmovalci iz košare vlekli listke z vprašanji. Učenka iz 5. razreda je na tablo zapisovala točke. Nekateri učenci smo pripravili tudi napise, s katerimi smo navijali in spodbujali tekmovalce. Na koncu sta zmagala učenca 4. b razreda, za nagrado pa sta prejela vrečko bombonov. Dan je minil v zelo prijetnem vzdušju.

Ela Wolf, 4. b