Strokovni delavci

1. vzgojno-izobraževalno obdobje 

 Razred  Razrednik  Pogovorne ure   E-naslov
1. a Rozvita Jančič petek
8.00 – 8.45
rozvita.jancic@ossvj.si
1. b

Suzana Kuzmič

Nataša Rajšp

sreda
12.25 – 13.10sreda
9.10 – 9.55

suzana.kuzmic1@ossvj.si

natasa.rajsp@ossvj.si

 2. a Klavdija Gomboc  ponedeljek
12.25 – 13.10
klavdija.gomboc@ossvj.si
2. b Andreja Vertič sreda
10.45 – 11.30
andreja.vertic@ossvj.si
 3. a Valerija Horvat sreda
8.00 – 8.45
valerija.horvat@ossvj.si
3. b Vida Šafer petek
9.35 – 10.25
vida.safer@ossvj.si
1. c, 2. c

Suzana Ficko Matko

Sandra Forjanič Čantala

 ponedeljek
11.35 – 12.20ponedeljek
11.35 – 12.20

suzana.ficko-matko@ossvj.si

sandra.forjanic-cantala@ossvj.si

3. c Marjeta Madjar marjeta.madjar@ossvj.si

 

 2. vzgojno-izobraževalno obdobje 

 Razred  Razrednik  Predmet   Pogovorne ure   E-naslovi 
4. a Branka Klarič torek
8.50 – 9.35
branka.klaric@ossvj.si
4. b Andreja Burina  četrtek
8.50 – 9.35
andreja.burina@ossvj.si
5. a Jasna Šarkanj  petek
8.50 – 9.35
jasna.sarkanj@ossvj.si
6. a Maja Potočnik Barbelj ZGO, GEO, OPK četrtek
11.35 – 12.20
maja.potocnik-barbelj@ossvj.si
6. b Tatjana Grah Marič SLJ, DKE  torek
10.45 – 11.30
tatjana.grah-maric@ossvj.si

 3. vzgojno-izobraževalno obdobje

Razred Razrednik Predmet  Pogovorne ure   E-naslov 
7a  Anita Nemec MAT, OPB III ponedeljek
9.35 – 10.25
anita.nemec@ossvj.si
8a Liljana
Hjadinjak Zelko
SLJ, DKE petek
10.45 – 11.30
liljana.hajdinjak-zelko@ossvj.si
8b Igor Šuša ŠPO, NŠP, ŠSP, IŠP  petek
9.35 – 10.25
igor.susa@ossvj.si
9a Andreja Pozderec N1N, TJN torek
12. 25 – 13.10
andreja.pozderec@ossvj.si
9b  Martina Lebar MAT, NRA, OPB III ponedeljek
9.35 – 10.25
martina.lebar@ossvj.si

 

Oddelki podaljšanega bivanja 

Oddelek Razrednik  Pogovorne ure   E-naslov 
OPB I  Mihelca Simon ponedeljek
11.35 – 12.20
 mihelca.simon@ossvj.si
OPB II Brigita Gomboc ponedeljek
11.35 – 12.20
brigita.gomboc@ossvj.si
OPB III Nataša Rajšp sreda
9.10 – 9.55
katarina.sluga@ossvj.si
OPB IV
(Pertoča)
Sandra
Forjanič Čantala
 ponedeljek
11.35 – 12.20
sandra.forjanic-
cantala@ossvj.si

 

Ostali strokovni delavci 

Učitelj Predmet  Pogovorne ure   E-naslovi 
Ane Mari Čerpnjak  OPB IV sreda
11.35- 12.20
anemari.cerpnjak@ossvj.si
Matej Gider LUM, LS 2, LS 3 ponedeljek
8.50 – 9.35
matej.gider@ossvj.si
Mateja Klement GUM, MPZ, OPZ, GLP četrtek
8.50 – 9.35
mateja.klement@ossvj.si
 Klementina Kosednar Ceiger defektologinja ponedeljek
11.35- 12.20
klementina.kosednar-ceiger@ossvj.si
 Aleksander Mencigar ŠPO aleksander.mencigar@ossvj.si
Andreja Ošlaj TJN, OPB I,
knjižničarka
torek
10.45- 11.30
andreja.oslaj@ossvj.si
Marjan Peček NAR, BIO, KEM, POK ponedeljek
8.50 – 9.35
marjan.pecek@ossvj.si
Katarina Sluga TJN, AI1, AI3, AI2, N2A, OPB III  petek
9.35 – 10.25
katarina.sluga@ossvj.si
Drago Šafer GOS, BIO, SPH torek
9.35 – 10.25
drago.safer@ossvj.si
Anita Fartek Psihologinja anita.fartek@ossvj.si
Andreja Sraka Pedagoginja andreja.sraka@ossvj.si
Klaudija Skerbinšek TJN, TVZ ponedeljek
10.45- 11.30
klaudija.skerbinsek@ossvj.si
Bojana Škaper Mertelj FIZ, TIT, NTE, računalničarka sreda
10.45-11.30
bojana.skaper-mertelj@ossvj.si