Strokovni delavci

1. vzgojno-izobraževalno obdobje 

 Razred  Razrednik  Pogovorne ure   E-naslov
1. a

Vida Šafer

Brigita Gomboc

petek
10.45 – 11.30

vida.safer@ossvj.si

brigita.gomboc@ossvj.si

 2. a Rozvita Jančič  torek
8.50 – 9.35
rozvita.jancic@ossvj.si
2. b Suzana Kuzmič petek
12.25 – 13.10
suzana.kuzmic1@ossvj.si
 3. a Klavdija Gomboc  sreda
9.55 – 10.40
klavdija.gomboc@ossvj.si
3. b Andreja Vertič  torek
9.55 – 10.40
andreja.vertic@ossvj.si
1. c, 2. c

Suzana Ficko Matko

Sandra Forjanič Čantala

 četrtek
8.50 – 9.35

suzana.ficko-matko@ossvj.si

sandra.forjanic-cantala@ossvj.si

3. c Marjeta Madjar  ponedeljek
10.45 – 11.30
marjeta.madjar@ossvj.si

 

 2. vzgojno-izobraževalno obdobje 

 Razred  Razrednik  Predmet   Pogovorne ure   E-naslovi 
4. a Jasna Šarkanj  četrtek
8.50 – 9.35
 jasna.sarkanj@ossvj.si
4. b Valerija Horvat  četrtek
8.50 – 9.35
valerija.horvat@ossvj.si
5. a Branka Klarič  torek
8.50 – 9.35
branka.klaric@ossvj.si
5. b Andreja Burina  sreda
10.45 – 11.30
andreja.burina@ossvj.si
6. a Klaudija Skerbinšek TJN ponedeljek
10.45 – 11.30
klaudija.skerbinsek@ossvj.si

 3. vzgojno-izobraževalno obdobje

Razred Razrednik Predmet  Pogovorne ure   E-naslov 
7a Maja Potočnik Barbelj  ZGO, GEO,  četrtek
10.45 – 11.30
maja.potocnik-barbelj@ossvj.si
7b Tatjana Grah Marič SLJ, DKE, OPB III torek
10.45 – 11.30
tatjana.grah-maric@ossvj.si
8a  Anita Nemec MAT  ponedeljek
10.45 – 11.30
anita.nemec@ossvj.si
9a Liljana
Hjadinjak Zelko
SLJ, DKE  petek
11.35 – 12.20
liljana.hajdinjak-zelko@ossvj.si
9b Igor Šuša ŠPO, NŠP, ŠSP, IŠP  četrtek
9.40 – 10.25
igor.susa@ossvj.si

 

Oddelki podaljšanega bivanja 

Oddelek Razrednik  Pogovorne ure   E-naslov 
OPB I  Nataša Rajšp  petek
10.45 – 11.30
natasa.rajsp@ossvj.si
OPB II Tea Bertalanič četrtek
10.45 – 11.30
tea.bertalanic@ossvj.si
OPB III Brigita Gomboc  petek
10.45 – 11.30
brigita.gomboc@ossvj.si
OPB IV
(Pertoča)
Sandra
Forjanič Čantala
 četrtek
8.50 – 9.35
sandra.forjanic-
cantala@ossvj.si

 

Ostali strokovni delavci 

Učitelj Predmet  Pogovorne ure   E-naslovi 
Ane Mari Čerpnjak  OPB I, III
četrtek
11.35 – 12.20
anemari.cerpnjak@ossvj.si
Matej Gider LUM, LS 2, LS 3 torek
11.35 – 12.20
matej.gider@ossvj.si
Mateja Klement GUM, MPZ, OPZ, GLP petek
8.50 – 9.35
mateja.klement@ossvj.si
 Klementina Kosednar Ceiger defektologinja torek
12.25 – 13.10
klementina.kosednar-ceiger@ossvj.si
 Aleksander Mencigar ŠPO aleksander.mencigar@ossvj.si
Andreja Ošlaj TJN, OPB III,
knjižničarka
petek
10.45 – 11.30
andreja.oslaj@ossvj.si
Marjan Peček NAR, BIO, KEM, POK torek
10.45 – 11.30
marjan.pecek@ossvj.si
Katarina Sluga TJN, AI1, AI3, AI2, N2A, OPB III, JV  ponedeljek
11.35 – 12.20
katarina.sluga@ossvj.si
Drago Šafer GOS, BIO, SPH, NPH torek
10.45 – 11.30
drago.safer@ossvj.si
  Martina Lebar MAT, NRA, OPB III petek
10.45 – 11.30
martina.lebar@ossvj.si
 Martina Koroša N1N, TJN  torek
11.35 – 12.20
martina.korosa@ossvj.si
Anita Fartek Psihologinja anita.fartek@ossvj.si
Andreja Sraka Pedagoginja andreja.sraka@ossvj.si
Bojana Škaper Mertelj FIZ, TIT, NTE, RGT računalničarka četrtek
10.45 – 11.30
bojana.skaper-mertelj@ossvj.si

(Skupno 979 obiskov, današnjih obiskov 1)