Spoštovani starši, drage učenke in učenci

Vlada RS je zaradi trenutnih epidemioloških razmer v državi v četrtek, 5. 11. 2020, sprejela sklep, s katerim je za 7 dni podaljšala uporabo omejitev, določenih v Odloku o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolski zavodih. Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je izdala sklep, s katerim je zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja virusa COVID-19 določila, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence od 1. do 9. razreda izvajalo na daljavo.

Dragi učenci, vaši razredniki in učitelji vas bodo o poteku pouka na daljavo in urniku pouka obvestili preko spletnih učilnic. Verjamemo, da bomo s skupnimi močmi uspešno osvojili učno snov tudi na tak drugačen način, saj veste ZMOREMO!

V primeru morebitnih težav, vprašanj ali dilem, smo vam na voljo vsi strokovni delavci šole.

Lepo vas pozdravljamo in ostanite zdravi.

Osnovna šola Sveti Jurij.