Začetek novega šolskega leta 2020/2021 je pred nami. Veseli smo, da se bodo 1. septembra vrata naše šole odprla za prav vse učence.

Šolske dejavnosti bodo v šolskem letu 2020/2021 potekale po tako imenovanem modelu B, kar pomeni, da se bodo v šoli šolali vsi učenci v skladu z veljavnim predmetnikom oz. se bo izvajal obvezni in razširjeni program, vendar bodo še vedno veljale določene usmeritve in priporočila NIJZ-a, ki jih bo potrebno upoštevati.

Vodstvo in vsi delavci šole se bomo potrudili, da bomo kvalitetno in na čim bolj prijazen način uspeli realizirati zastavljene načrte za to šolsko leto.

Prav tako vas prosim za veliko mero razumevanja in strpnosti, saj namreč zaradi trenutnih epidemioloških razmer ne moremo napovedati poteka dejavnosti v prihodnje. S skupnimi močmi bomo ZMOGLI tudi v tem šolskem letu! Želim si, da bomo tudi tokrat vzdrževali in negovali kulturo medsebojnega spoštovanja in zaupanja.

Naj nam bo novo šolsko leto naklonjeno, predvsem z zdravjem in spoznavanjem novih učnih vsebin.

V imenu vseh delavcev šole,

Aleksander Mencigar, mag. manag., prof.