Pouk na daljavo je drugačen od klasičnega pouka v šoli. Vsem učencem, učiteljem in tudi staršem je postal nov izziv, s katerim smo se kar dobro spoprijeli.
Učenci od 1.-3. razreda se 18. maja, po dveh mesecih, vračajo nazaj v šolo. Nazaj v šolo se prav tako vrača 9. razred, učenci ostali razredov pa nadaljujejo s poukom na daljavo. V pestrem naboru slik lahko vidimo, da so učenci, seveda tudi s pomočjo staršev, pokazali svojo željo po znanju, voljo in ustvarjalnost. V 7-ih tednih pouka na daljavo se učenci niso samo pridno učili ob učbenikih, ampak so imeli tudi športne, naravoslovne in tehniške dneve, opravili bralno značko, ustvarjali pri likovni umetnosti – risali in izdelovali iz naravnih materialov, ustvarjali v okviru podaljšanega bivanja in še marsikaj.