Vabimo vas k vpisu otroka v Glasbeno šolo Murska Sobota – dislocirani oddelek Sveti Jurij

Preizkus glasbene nadarjenosti za novince bo potekal v torek, 21. maja 2019 med 16. in 18. uro na Osnovni šoli Sveti Jurij.

Pred začetkom preizkusa starši izpolnijo prijavnico, ponujeno jim bo tudi strokovno svetovanje.

Preizkus bo potekal tako, da bo otrok najprej zapel pesmico po lastni izbiri, nato pa bomo preizkusili še njegove sposobnosti posnemanja tonov, melodičnih in ritmičnih motivov ter druge sposobnosti, pomembne za uspešno glasbeno izobraževanje.

Udeleženci preizkusa bodo o rezultatih obveščeni po pošti najpozneje en teden po preizkusu.

Starši sprejetih učencev morajo otroka vpisati v glasbeno šolo. Vpis bo potekal od 3. do 5. junija 2019 v tajništvu Glasbene šole Murska Sobota, na Cvetkovi ulici 2c, v Murski Soboti, od 9. do 17. ure.

Razpis vpisa in podrobnejše informacije o vpisu so objavljene na spletni strani glasbene šole.

Ravnateljica: Erna Lukač